خدمات آنپلیس

بیشترین درصد رضایت مندی بین مشتریان

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین

آموزش به‌صورت زنده از سراسر دنیا
وبینار

وبینار

برگزاری سمینار به‌صورت آنلاین
جلسات مجازی

جلسات مجازی

ارتباط زنده با همکاران در هر لحظه

خدمات همکاری تجاری

ارائه وب سرویس

با استفاده از وب‌سرویس API آنپبیس امکانات ایجاد کاربر، ایجاد کلاس یا وبینار، ایجاد دسترسی وورود به مستقیم ارائه می گردد.

راه اندازی روی سرورهای اختصاصی

این امکان برای سازمان های بزرگ که میخواهند بصورت اختصاصی سیستم آنپلیس را در اختیار داشته باشند و آن را توسعه و مدیریت کنند در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.

نمایش روی دامنه اختصاصی

با فعال‌سازی سرویس دامنه اختصاصی، میزبانی کلاس های آنلاین و وبینار در دامنه (domain) اختصاصی شما امکان‌پذیر خواهد شد.

نمایش روی آیفریم

با فعال‌سازی سرویس آیفریم (iFrame) آنپلیس‌، امکان میزبانی وبینارها در وب‌سایت خودتان برای شما فراهم می‌شود.
کسب و کارهایی که به واسطه حوزه فعالیت و گستردگی مشتریان خود می خواهند در راستای توسعه سیستم های آموزش آنلاین با مجموعه آنپلیس همکاری تجاری داشته باشند، لطفا با شماره 09307113102 تماس گرفته و یا در تلگرام و واتس آپ پیام دهند.

برخی از مشتریان

ما در آنپلیس افتخار می کنیم که با بیش از 3 سال فعالیت گسترده در سراسر ایران عزیزمان خدمت رسانی می کنیم. سالها تجربه کاری ما در حوزه فناوری اطلاعات، زیر ساخت کلاس آنلاین، طراحی آپلیکیشن های آنلاین، طراحی سامانه های آموزشی و ارائه خدمات متنوع ویدئو کنفرانس و کلاس آنلاین، باعث شده است تا ما با مجموعه ای بزرگ از مشتریان فعال از جمله دانشگاه ها، مدارس، آموزشگاه ها، مدرسین سطح کشور و موسسات آموزشی بزرگ در حوزه برگزاری وبینار، کلاس آنلاین و میتینگ های ویدئو کنفرانس همکاری داشته و خدمات خود را در اختیار آنها قرار دهیم. ما همواره بر این اعتقاد بوده ایم که دستیابی مشتریان ما به چشم اندازشان، ماموریتی است که ما بر عهده داشته و خواهیم داشت. ما با افتخار لیست برخی از مشتریان خود را که در این سال ها با آن ها همکاری داشته ایم برای شما مخاطب عزیز به اشتراک می گذاریم.

یک قدم تا برگزاری آنلاین


با سامانه آنپلیس می توانید کلاس ها، وبینار ها و جلسات خود را بصورت آنلاین و مجازی برگزار کنید.
مشاوره تلفنی: 02128420477


شروع برگزاری