خدمات کلاس آنلاین آنپلیس

برگزاری کلاس های آنلاین ویژه مدارس، دانشگاه ها، موسسات آموزشی و مدرسین!


راه اندازی کلاس آنلاین تعرفه خدمات
راهنما

معرفی سرویس کلاس آنلاین

آنپلیس در سال 95 با توجه به نیاز حوزه آموزش، اقدام به راه اندازی پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین و وبینار نموده است و با توجه به گران بودن این سرویس در ایران برای گسترش این خدمات و یکسان بودن توضیح خدمات با راه اندازی زیر ساخت های قدرتمند توانسته است این هزینه را کاهش و در دسترس همگان قرار دهد.
آنپلیس یک سیستم آموزش مجازی تحت وب برای یادگیری آنلاین است. این سرویس کلیه ویژگی های اصلی مورد نظر شما را از یک سیستم کلاس مجازی وب از جمله به اشتراک گذاری بصورت واقعی صدا، فیلم، ارائه و صفحه نمایش به شما ارائه می دهد. به همراه ابزارهای همکاری مانند چند کاربر تخته سفید، یادداشت های مشترک، رای گیری، گپ عمومی یا خصوصی، ایموجی ها و اتاق های استراحت، همچنین پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین و وبینا آنپلیس می تواند جلسات شما را برای پخش بعدی ضبط کند.
پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین و وبینار اولین و تنها سیستمی است که بر روی همه دیوایس ها قابل اجراست، همچنین با تکنولوژی روز دنیا webRTC راه اندازی شده که می تواند میلیون ها وبینار و کلاس آنلاین را هم زمان برگزار نماید.

webRTC
امکان برگزاری کلاس آنلاین و وبینار
امکانات واقعی کلاس حضوری
پشتیبانی در موبایل بدون نصب برنامه خاصی
بی نیاز به پهنای باند اینترنت بسیار زیاد
استفاده از بروزر، هیچ برنامه ای اضافه ای برای نصب نیاز نیست
ارائه API برای سایت های دیگر
امکان قرار دادن لگو و لینک اختصاصی وب سایت
ارسال اتوماتیک اطلاعات ورود به کلاس به دانش پذیران
تا 10 ویدئو همزمان
بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری گران
ایجاد صفحه اختصاصی برای ورود به کلاس برای امنیت بیشتر
دسترسی ساده از طریق کامپیوتر، تبلت و تلفن های همراه
ارتباط بین اعضا به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری (چت)
اشتراک گذاری فایل ها و صفحه دسکتاپ کامپیوتر
امکان ضبط کلاس برای مرور دروس
امکان ضبط کلاس برای مرور دروس
آپلود و نمایش فایل های پاورپوینت، فلش، تصاویر و …
مشاهده لیست دانش پذیران حاضر و حضور غیابراهنما ورود به کلاس دمو
 • وایت برد مجازی

  با وایت‌برد یا تخته مجازی می توانید یادداشت و یا رسم اشکال هندسی داشته باشید و قلم نوری خود را به آن متصل کنید و برای همه کلاس نمایش دهید.
 • نمایش اسلاید و پخش صوت و تصویر

  فایل‌های PDF، PowerPoint و عکس را به‌صورت اسلاید نمایش دهید و مستقیم فایل صوت و تصویر را برای همه کلاس پخش کنید.
 • چت نوشتاری

  از طریق چت عمومی و خصوصی می توانید با برگزار کننده و شرکت کنندگان تعامل برقرار کنند، همچنین شرکت کنندگان می توانند از آیکون های ایموجی جذاب برای بازخورد استفاده کنند.
 • اتاق های گفتگو

  برگزار کنندگان می توانید شرکت کنندگان را در اتاقهای گفتگو گروه بندی و مستقر کرده و برای افزایش همکاری باهم گفتگو نمایند.
 • ارتباط دوطرفه‌ی صوتی و تصویری

  شما می توانید صوت و تصویر خود را بصورت زنده در کلاس نمایش دهید تا همه کلاس شما را ببینند. و با انتخاب هر شرکت کننده، صوت و تصویر او را نیز مشاهده کنید.
 • اشتراک دسکتاپ و تبادل فایل

  با وایت‌برد یا تخته مجازی می توانید یادداشت و یا رسم اشکال هندسی داشته باشید و قلم نوری خود را به آن متصل کنید و برای همه کلاس نمایش دهید.
 • قابلیت ظبط کلاس یا وبینار

  آنپلیس می تواند جلسات شما را برای پخش بعدی توسط ضبط آنلاین ظبط کند و در پنل شرکت کنندگان و برگزار کننده نمایش دهد. ویدئو های ذخیره شده در سرورهای آنپلاس نگهداری می شود.
 • صفحه خوان

  شرکت کنندگان دارای ناتوانی در بینایی می توانند از صفحه خوان برای تعامل با کلاس آنلاین یا وبینار استفاده نمایند.

امکانات و قابلیت های کلاس آنلاین


مدرس و دانش پذیران بصورت زنده و با امکانات واقعی کلاس حضوری امکان ضبط کلاس برای مرور دروس ارائه API برای سایت های دیگر امکان قرار دادن لگو و لینک اختصاصی وب سایت بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری گران قیمت که برای ویدئو کنفرانس لازم است ارسال اتوماتیک اطلاعات کلاس برای اساتید و دانش پذیران ایجاد صفحه اختصاصی برای ورود به کلاس برای امنیت بیشتر امکان دسترسی به دانشپذیران مهمان برای ورود به کلاس با اجازه استاد دسترسی ساده از طریق کامپیوتر، تبلت و تلفن های همراه عدم محدودیت در تعداد کلاس ها ارتباط بین اعضا به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری (چت) آپلود و نمایش فایل های پاورپوینت، فلش، تصاویر و … قابلیت به اشتراک گذاری فایل ها و صفحه دسکتاپ استاد مشاهده لیست دانش پذیران حاضر و حضور غیاب

یک قدم تا برگزاری آنلاین


با سامانه آنپلیس می توانید کلاس ها، وبینار ها و جلسات خود را بصورت آنلاین و مجازی برگزار کنید.
مشاوره تلفنی: 02128420477


شروع برگزاری